Wakacje z Tenisem

 

 

Szkoła Tenisa TenisPRO zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w całodziennych zajęciach w okresie wakacyjnym – Lato 2022. Profesjonalne treningi tenisowe dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aktywny program rekreacyjno-sportowy, turniej z nagrodami – to tylko, niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa pociech podczas zbliżających się wakacji.

Treningi będą prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową szkoły tenisa TenisPRO. Wszystkim uczestnikom zapewniamy zajęcia w kameralnych grupach dostosowanych według poziomu gry oraz wieku uczestników. Dodatkowo dzieci będą mogły bez ograniczeń korzystać z kortów tenisowych, rozgrywając gry sparingowe z rówieśnikami. Na koniec turnusu przeprowadzimy turniej tenisowy „TenisPRO Game” – wszyscy uczestnicy otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Po za zajęciami tenisa, wezmą również udział w licznych zajęciach sportowo-rekreacyjnych przeprowadzonych na terenie naszego klubu oraz wycieczkach krajoznawczych, pieszych bądź rowerowych.

Dodatkowo przygotowaliśmy program animacyjny: gry i zabawy integracyjne, gry planszowe oraz wyjście do kina.

W ramach zajęć, uczestnicy mają zapewnione 2 posiłki dziennie – II śniadanie i obiad.

Zapisy odbywają się w naszym klubie przy ul. Morskiej 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 14-19, lub mailowo – pod adresem szkolatenisa@tenispro-koszalin.pl

Karta zgłoszeniowa poniżej do pobrania.

Serdecznie Zapraszamy!