Półkolonie Tenisowo-Sportowe 2017

Szkoła Tenisa TenisPRO zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w półkoloniach tenisowych w okresie wakacyjnym Lato 2017. Profesjonalne treningi tenisowe dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aktywny program rekreacyjno-rozrywkowy, turnieje z nagrodami – to tylko nie które z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa pociech podczas zbliżających się wakacji.

Wyżywienie

W ramach półkolonii, uczestnicy mają zapewnione 2 posiłki dziennie – II śniadanie i obiad.

Tenis

Treningi będą prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową szkoły TenisPRO. Wszystkim uczestnikom zapewniamy treningi w kameralnych grupach dostosowanych wg poziomu gry oraz wieku uczestników. Podczas zajęć trenerzy skoncentrują się na nauce i doskonaleniu techniki gry, jak również na podstawowych elementach taktycznych. Dodatkowo dzieci i młodzież będą mogli bez ograniczeń korzystać z kortów tenisowych, rozgrywając gry sparingowe z rówieśnikami.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

Po za zajęciami tenisa, koloniści wezmą udział w licznych zajęciach sportowo-rekreacyjnych przeprowadzonych na terenie naszego klubu jak: piłka nożna, siatkówka, unihokej, badminton.

Program rozrywkowy

Oprócz aktywnych zajęć sportowych przygotowaliśmy uczestnikom program animacyjny: gry i zabawy integracyjne, gry planszowe oraz liczne konkursy z nagrodami. Dodatkowo pofczas każdego turnusu zorganizujemy naszym podopiecznym wyjście do kina.

Zapisy

Zapisy na półkolonie odbywają się na kortach Gwardii Koszalin od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00 lub mailowo – pod adresem szkolatenisa@tenispro-koszalin.pl .Karta zgłoszeń oraz regulamin znajduje się poniżej do pobrania.

Cena

1 turnus – 400 zł, 2 turnusy 760 zł

ZAPRASZAMY

 

REGULMIN PÓŁKOLONII TENISOWO-SPORTOWYCH2017

KartaUczestnika półkolonii TenisPRO 2017