Halowe Mistrzostwa Województwa Krasnali rozegrane!

W dniu 24 listopada na kortach Gwardii Koszalin odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii Krasnali (do lat 10). W turnieju wystartowało 12 zawodników i 4 zawodniczki.Dobry występ zanotowali zawodnicy UKT TenisPRO Koszalin. Mikołaj Ruciński zajął drugie miejsce, Oskar Zawalich trzecie, a Daniel Pec był piąty. Bardzo cieszy fakt, że Mikołaj i Daniel maja po 8 lat i mogą grać jeszcze przez 2 lata w obecnej kategorii. Turniej chłopców wygrał Mikołaj Jański (Promasters Szczecin) w finale pokonując Mikołaja Rucińskiego 6/4, 6/4. W kategorii dziewczynek najlepsza była Marysia Szymańska (Promasters Szczecin), która w finale wygrała z koleżanką klubową Aleksandrą Krogulec 6/2, 6/3. Organizatorem zawodów był UKT TenisPRO Koszalin.