Finał Talentiady z udziałem UKT TenisPRO Koszalin

W dniach 15-16 czerwca na kortach AZS Poznań odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 10 w Tenisie – Talentiada 2013. Zawodnicy klubu UKT TenisPRO Koszalin zajęli w nim 9 miejsce. Jest to pierwszy największy sukces działającego od niespełna roku klubu oraz pierwszy finał w ogóle dla koszalińskiego klubu. W finale wystartowało 15 najlepszych zespołów z całej Polski, a we wszystkich eliminacjach około 60 drużyn. Przypomnijmy, że młodzi tenisiści z Koszalina wygrali eliminacje wojewódzkie oraz zajęli 4 miejsce w półfinale zachodnim. Drużyna UKT wystąpiła w składzie: Hanna Koczan, Maria Rucińska, Ula Mikołajczyk, Marta Klimaszewska, Mateusz Kułakowski, Jakub Roś, Pablo Sobanski. Trener: Andrzej Astapczyk. Końcowa klasyfikacja finału: 1. AZS Poznań 2. Tiebreak Warszawa 3. Budowlani Olsztyn 4.  ŁKT Łódź 5. Olimpia Poznań 6. Return Radom 7. Górnik Łęczna 8. Return II Radom 9. UKT TenisPRO Koszalin 10. Olimpia II Poznań 11. MKT Łódź 12. Tennis Life Brwinów 13. AZS II Poznań 14. UKS Paterek, 15. Olimpia III Poznań.